تیر ۲۲, ۱۳۹۴

انتخاب کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایتتان

طراحی سایت  انتخاب کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایتتان

     انتخاب کلمات کلیدی اولین و مهمترین مسئله در بهینه سازی سایت می باشد. مهم ترین نکته در انتخاب این کلمات این است که ، آنچه که ما به عنوان صاحب یک تجارت تحت عنوان ” کلمه کلیدی” خود انتخاب میکنیم با آنچه که کاربران در اینترنت برای رسیدن به ما جستجو می کنند متفاوت است. لذا باید در ابتدا بررسی تخصصی انجام شود تا بتوان در این مورد به صورت درست و بهینه تصمیم گیری شود.

     به عنوان مثال ممکن است کاربری که در مورد “سیب” میخواهد تحقیقی داشته باشد. از دیدگاه ما کلمه “سیب” را جستجو می‌کند ولی اکثریت کاربران هدف خود را از این کلمه جستجو می کنند نه خود کلمه “سیب” به عنوان مثال: “سیب چیست؟” “خواص سیب” ” خواص سیب چیست” ” مزایای سیب” و …. حال اگر در همین مثال بخواهیم قیمت گذاری کنیم تنها کلمه سیب اگر مبلغ X تومان را داشته باشد هر کدام از عبارات دیگر با همدیگر مبلغی کوچکتر مساوی X تومان را دارند و در خروجی این مقایسه با تجربه چند ساله ما سایتی که با چهار کلمه دیگر بالا تر است ورودی بیشتری نسبت به سایتی که با کلمه تکی و عمومی “سیب” بالا است به خود اختصاص می دهد.

    این مثال می تواند اهمیت انتخاب کلمات کلیدی را به شما نشان دهد. شما می توانید به راحتی و با یک جستجوی هدفمند و با ابزارهایی مانند گوگل ترندز در اینترنت عنوان های کاری خود را انتخاب و اما انتخاب کلمات کلیدی را به ما بسپارید.

استعلام سئو, سئو, سئو کار حرفه ای, طراحی سایت
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *