بلاگ

اردیبهشت ۳, ۱۳۹۴

تاثیر تبلیغات وایبری در سئو سایت

تاثیرات مثبت وایبر بر روی سئو وب سایت ها !!

     اطلاع رسانی در رابطه با وب سایت و تجارت آنلاین میتونه مفید و موثر باشه. انواع این اطلاع رسانی ها رو قبلا در قالب بک لینک یا موارد مشابه بررسی شد. به هر حال تبلیغات پیامکی قدمت و سابقه ای طولانی داشته و در حال حاضر عموم جامعه برای رونق به کسب و کارشون ممکنه اون به کار بگیرن. خود شما چی ؟ آیا تا به حال از تبلیغات پیامکی استفاده کردین ؟ حتی اگه این مورد رو انجام نداده باشین ولی حتما بارها و بارها این نوع پیامک ها رو دریافت کردین.

     یکی از نرم افزار های پیامکی مبتنی بر اینترنت که از محبوبیت خاصی بین کاربران ایرانی برخوردار است نرم افزار وایبر می باشد. دیگه امروزه اکثر افرادی که اسمارت فون ها رو در اختیار دارن مجهز به وایبر و خیلی از نرم افزار های مشابه می باشند. این موضوع رو هم میدونیم که وایبر نسخه های قابل نصب بروی سیستم های عامل مختلف رو داره. پس محبوبیت زیاد یعنی تعداد کاربر فعال قابل توجه که ذهن ما رو به سمت تبلیغات میبره. وقتی همه این جامعه مجازی بسیار گسترده رو دیدن به فکر افتادن که چرا تبلیغات متنی رو از طریق وایبر انجام ندیم؟!

     خب درسته وایبر یه محیط فعال برای کاربران اینترنتی به ویژه در ایران هست، اما آیا این کاربران به قصد تجارت و با اهداف خاصی دور هم جمع میشن؟ ما میتونیم دسته بندی دقیقی ازین کاربران داشته باشیم؟ دقیقا نقطه چالش برنگیز کار به جهت موثر بودن در سئو همین جا شکل میگیرد. نیت و هدفمون بالا بردن رتبه سایت و کار بر روی سئو هستش اما نمیدونیم که ما با این کارمون فقط وقت رو به هدر داده و به اصطلاح اطلاعات اضافی رو برای کاربران ارسال می کنیم.

چه باید کرد؟

     اگر در آینده شما بتونین یه دسته بندی خاصی رو داشته و برای هر گروه پیغامی مناسب حال و فضای اون ارسال کنید شاید بشه به تبلیغات متنی و وایبری امیدی داشت. در غیر اینصورت متاسفانه نمیشه به عنوان یه کاتالیزور در امر سئو از وایبر و امکاناتش استفاده نمود بلکه گاها ممکنه بازخوردی منفی شامل حالمون بشه. قطعا ما در موضوع سئو بدترین حالت رو زمانی میدونیم که قرار باشه روال هایی رو که یک سئو سیاه تشکیل داده بازسازی کنیم. پس با عملکردی دقیق و محاسبه ای درست اقدام به ارسال پیام های تبلیغاتی به ویژه با نرم افزار وایبر بپردازیم.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

تبلیغات وایبری , , , , , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *