بلاگ

اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

تاثیر درج اخبار لحظه ای در سئو

درج اخبار، سئو!

     خیلی موقع ها شده که به دنبال خبر های داغ و روز در سایت های خبری گشتی میزنیم و سعی می کنیم که با پیدا کردن خبر های جذاب و شنیدنی اوقات فراغت خودمون رو پر کنیم. بله، دقیقا این موضوعی است که خیلی از کاربران اینترنتی ممکنه بر حسب عادت اون رو انجام بدن.

     وقتی وب سایتی رو بر اساس کلمه کلیدی خاصی پیدا می کنیم ممکنه خیلی از مواقع قسمتی رو به عنوان اخبار سایت مشاهده کنیم و ازین رو که خود کلمه اخبار میتونه واژه جالبی برای خوندن موضوع باشه یه نگاهی به عنوان اون میندازیم. بعد از اینکه یه عنوان جالب پیدا شد اون رو کلیک کرده و خیلی از مواقع با اینکه کارمون توی وب سایت مورد نظر تموم شده اما جذابیت خبر تونسته ما رو برای چند دقیقه به صورت یک کاربر فعال در سایت نگه داره و چندین کلیک هم انجام دادیم. این موضوع برای ما خیلی محسوس نیست چون سرگرم خوندن خبر هستیم ولی به واقع کمک شایانی به موضوع سئو سایت مذکور کردیم.

     در حالی که خوندن خبر تموم میشه و داریم وب سایت مورد نظر رو می بندیم اگر جذابیت موضوع خبری بالا باشه دوباره میتونه ما رو به سمت صفحات این سایت بکشونه. امروزه اخبار روز در رابطه با سیاست، هنر و هنرمند و همچنین ورزش طرفدارای خاص خودش رو داره که باید اعتراف کرد درصد بسیار بالایی از کاربران رو به خودش اختصاص میده. ما همواره میتونیم با راه اندازی واحد اخبار در سایت های مختلف سئو و بهینه سازی رو سرعت بدیم.

     خب البته این که موضوع خبر و به روز رسانی اون خیلی مهم و نقطه عطف این جریان هست هیچ شکی نیست ولی وجود کاربران فعال و همیشگی برای وب سایت ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار هست. شاید خود موضوع تجارت شما هم شامل اخبار ویژه ای باشه که البته این موضوع همئ به نوبه خودش میتونه تبلیغی موثر و بسیار سودآور باشه. با توجه به محوریت کار شما و استفاده از خبر های معتبر به همراه ذکر منبع خبر می توانیم یک واحد خبر خوب را بر روی وب سایت شما راه اندازی نموده تا گامی موثر در سئو وب سایت برداشته باشیم.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

مقالات سئو , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *