بلاگ

فروردین ۲۵, ۱۳۹۴

تجارت آنلاین

تجارت آنلاین

     مفهوم تجارت در اینترنت شاید از ساده ترین ایده ها سرچشمه گرفته است. روزی که افراد توانستند آلبومی ساده اما در عین حال گویا از محصولات را در صفحه وب سایت خود قرار دادند توانستند مقئمه ای از تجارت آنلاین را راه اندازی نمایند. این مقدمه پنجره ای به جهان گسترده تجارت آنلاین به شکل امروزی بود.

     هزینه های رفت و آمد به مراکز خرید از یک سو و زمانی که شما باید به آن اختصاص دهید مهمترین عوامل استقبال از یک خرید آنلاین است. تا حالا شده است از خود سوال کنید مشابه لباس، ساعت، موبایل و … اجناسی که در اختیار دیگران است را چگونه می توان تهیه کرد؟ شاید در گذشته تنها راه برای تهیه این موارد پیدا کردن مکان فیزیکی فروشنده و تهیه کالای مورد نظر از آن بود. ولی اکنون کانال های تهیه و خرید کالا بسیار بسط پیدا کرده و یکی از موارد مهم خرید اینترنتی کالا می باشد. این مهم موجب گردیده تا فروشگاه های الکترونیکی بسیاری در بستر اینترنت به فعالیت بپردازند . این فروشگاه ها در اصل همان سایت هایی هستند که مانند آلبومی از تصاویر کالا ها و موارد قابل ارائه را به خریداران و بازدید کنندگان معرفی می نمایند. تنها چیزی که می تواند آنها را از بقیه سایت ها مجزا سازد وجود سبد کالا و امکانات خرید و انتقال پول از حساب خریدار به حساب فروشنده است.

     ما بر این باوریم که آینده تجارت در دست وب سایت های فروشگاهی می باشد. نمونه ای از یک مجموعه تجاری کامل در این زمینه آمازون است که با یک سرویس کامل از خریدار مشخصات کامل را دریافت کرده و پس از تکمیل مراحل خرید از طریق سامانه ارسال کالا و امکانات حمل و نقلی بسیار وسیع خود کالا را به دست مشتریان خود می رساند.

     شاید شما امروز یکی از افراد یا مجموعه های تجاری باشید که قصذ دارید کالای تولیدی یا وارداتی خود را از طریق یک فروشگاه الکترونیکی به دست خریداران برسانید. آیا به مراحل کار و پیچیدگی های آن اندیشیده اید؟

     سئو محصولات و روند پیشرفت کار در شناساندن صفحات به موتور های جستجو یک برنامه ریزی دقیق و منسجم می خواهد. آنچه که شما نیاز دارید یک سئو سفید در قالب مطالب درخور و شایسته سلیقه و علایق مشتری است. چینش و گرافیک بعد از این مراحل می تواند تاثیر به سزایی در بازدید پیوسته از سایت شما داشته باشد. نیاز به گروه بندی و در دسترس بودن کالا ها و خدمات نیز یکی از مسایل استراتژیک در طراحی می باشد. شما ملزم به رعایت یک قانون مهم در طراحی یک فروشگاه الکترونیکی می باشید. این قانون سادگی در استفاده است.

     بنابراین با رعایت موارد بیان شده می توان به سمت تجارت آنلاین گام برداشت تا هزینه های تجارت را مدیریت نموده و به حداقل برسانید. امید است ما را شریک خوبی در تجارت آنلاین خود بدانید.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

تجارت آنلاین ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *