بلاگ

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۴

سئو و تجارت-قسمت دوم

سئو و امور بازرگانی – بخش ۲

     در بخش شماره ۱ موضوع را تا جایی بسط دادیم که قرار شد بر اساس کلمات کلیدی در زبان فارسی و کشورهایی که قصد تجارت با آنها را داریم محصولات خود را معرفی نماییم. خب رسیدن به این هدف مراحل مختلفی را در سئو و محتواهای بارگزاری شده می طلبد. اولین پیشنهادی که ما برای شما داریم بررسی سایت های پر بازدید در کشور هدف می باشد. برای تسریع در امور سئو می توان از این دسته سایت ها استفاده نمود و با قرار دادن بک لینک ها و تبلیغات بنری خوانندگان کشور هدف را با سایت خود آشنا نمایید.

     خب این موارد برای سئو فقط جنبه کاتالیزور داشته و در مرحله بعد باید ببینیم چه اخباری در رابطه با کالای هدف توسط مشتریان پیگیری می گردد. این موضوع موجب می گردد تا علاوه بر یافتن تجار جدید موضوع برند سازی خود را به موازات انجام دهیم. مردم در همه جای دنیا به برندها احترام می گذارند. این موضوع یعنی یک ایجاد نیاز جدید در بازاری که ممکن است هنوز برند شما را نشناسند. در مرحله بعد اخباری را جهت پیشبرد سئو ایجاد می نماییم. این اخبار شامل توضیحی در رابطه با تهیه و تولید این کالا و مزیت های احتمالی در مصرف آن می باشد. مثلا فرض کنید کالای مورد نظر یک محصول غذایی باشد. درست است که در اولین گام کیفیت محصول جزء اصلی کار سئو و کلمات کلیدی خواهد بود، اما باید توجه کنید که با شعارهای مناسب، از رقبای خود فاصله گرفته و وجه تمایزی برای انتخاب مصرف کننده ایجاد نماییم.

     سپس با در نظر گرفتن مواردی بعدی چون قیمت، هزینه و کیفیت ارسال کالا و اشاره به مدت زمان قابل دسترسی و مکان های معتبری که کالا را در آن ارائه می دهید می توانید کلمات کلیدی بسیاری را در راستای یک سئو سفید ایجاد نمایید. اگر سئو در این مرحله خوب پیش رود آنگاه زمینه را برای شروع تجارت خود مساعد نموده و اکنون بازار تشنه حرکت شما می باشد. حال وقت آن است تمامی امکانات یک تجارت آنلاین را در سایت خود راه اندازی نمایید. به یاد داشته باشید که این تجارت نهایتا شما را جهانی می سازد. امروزه دیگر برند های معروف نیازی به دادن پیشنهاد های وسوسه کننده برای دلالان ندارند. بلکه با تعیین سیاست های فروش این دلالان و تجار در کشور های مختلف هستند که به سراغ آنها می روند. با سئو در کشور های بازار هدف صادرات تجارت خود را بیمه نمایید.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

مقالات سئو , , , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *