بلاگ

اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۴

سئو و الکسا

سئو و وب سایت الکسا

     نمیدونم چند درصد از شما کاربران عزیز با سایت الکسا آشنا هستین؟ آیا تا به حال رتبه وب سایت خودتتون رو نسبت به بقیه سایت ها در جهان و ایران مقایسه کرده اید؟ خب بدون شک یکی از مهمترین عوامل تحلیل برای رشد در سئو کلمات کلیدی بررسی روزانه رتبه یک وب سایت می باشد. یکی از منابع معتبر که میتونه اطلاعات مفیدی رو در این زمینه ارائه بده وب سایت الکسا به آدرس www.alexa.com هستش. این وب سایت اطلاعات بسیار مفیدی در رابطه با رتبه سایت ارائه میده و در کنار اون برای یک تحلیل مناسب در سئو کلمات کلیدی رو که تا به حال نسبت به سایت ما از طرف موتور های جستجو شناخته شده رو معرفی میکنه.

     با تحلیل اطلاعات کلمات کلیدی قید شده در وب سایت الکسا شما میتونین نقاط ضعف و قوت محتوا و بدنه به ویژه نقشه سایت خودتون رو متوجه و در جهت رفع نقایص موجود اقدام کنین. وب سایت الکسا برای پیشبرد اهداف سئو یک سایت چندین طرح ماهانه رو به بازدید کنندگان پیشنهاد میده. این طرح ها شامل طرح پایه با قیمت حدودا ۱۰ دلار، طرح میانی با قیمت ۴۹ دلار در ماه، طرح پیشرفته با قیمت ۱۴۹ دلار و طرح پیشرفته با ترافیک بالا که قیمتش حدود ۸۰۰ دلار در ماه و با توجه به قیمت ارائه شده میتونه یک طرح مفید و همراه با بازدهی بالا باشه. توی بعضی از این طرح ها بحث تحقیقات در رابطه کلمات کلیدی هم مورد اشاره قرار گرفته. پس در بالاترین سطوح حرفه ای دنیا نیز به این نکته که در نهایت برای انجام یک سئو سفید باید کلمات کلیدی مناسب و در کنار اون محتوای پرکاربرد و درخوری داشته باشید، اشاره شده و به اون اهمیت ویژه ای میدن.

     در قسمتی دیگر با معرفی هوش رقابتی امکانات نموداری را در اختیار شما قرار می دهد که با اون میتونین داده های مربوط به رتبه سایت خودتون رو در قالب نمودار مشاهده و رشد و نزول روزانه وب سایت رو تحلیل کنید. در ضمن ابزاری قابل نصب بر روی مرورگر اینترنت شما در این وب سایت ارائه میگردد که توسط اون میتونین بدون ورود به سایت الکسا رتبه وب سایت خودتون رو مشاهده نمایید. سئو یک مورد ضروری برای تمامی صاحبات تجارت و خدمات در اینترنت است که باید به صورت روزانه پیگیری و مورد تحلیل قرار گیرد. با مراجعه به کلیه سایت هایی که میتونن آمار مفیدی رو در رابطه با کلمات کلیدی ارائه بدن و یا محتوای مناسب رو تعریف کنن سعی در بهینه سازی وب سایت شخصی یا کاری خود نمایید.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

مقالات سئو , , , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *