بلاگ

اردیبهشت ۵, ۱۳۹۴

سئو و تخصص

برای سئو به تخصص خاصی نیاز ندارید. فقط هوشمند باشید.

     امروزه تکنیک های بسیاری در رابطه با موضوع سئو مورد بررسی قرار می گیرد. ما نیز در وب سایت خود طی مقالات متعدد به نکاتی پیرامون سئو پرداختیم. اگه قرار باشه بحث رو خودمونی پیش ببریم باید موضوع رو اینطوری بگم که انجام مراحل بهینه سازی سئو به کمی هوشمندی و در نهایت مشاوره نیاز داره.

     اینکه ما توی هر مرحله بتونیم رقبای خاص خودمون رو تحلیل کنیم و حجم تراکنش واقعی اونا رو بدونبم واسمون اهمیت داره ولی نباید این موضوع رو هم فراموش کرد که یه حرکت تجاری خوب هیچ موقع زمان خاصی رو از قبل تعیین نمیکنه. پس باید همیشه آماده بود و در رتبه های نخست جستجو دیده شد. نکته مهم دیگه ای رو که باید بگم اینه که حدود ۷۵ درصد از کاربرانی که توی اینترنت دنبال خرید کالا هستند از اسکرول کردن صفحه پرهیز می کنند. شاید واقعا حوصله این کار رو ندارند. ما کاری به دلیل این موضوع نداریم ولی به هر حال فکر نکنید اگر از صفحه ۲۰ جستجوی یک کلمه به صفحه شماره ۲ اومدید کار موثری رو در سئو انجام دادین ؟!

     اشتباه نکنید منظور من این نیست کار بزرگی نکردید. شما برای دیده شدن توی همون صفحه شماره ۲ هم باید خیلی زحمت بکشید اما تاثیر واقعی سئو دیده شدن در رتبه های شماره اول موتور های جستجو هستش. اگر واقعا قصد دارید که از طریق سئو به سود مالی برسید باید صبور باشید. این موضوع که شما نیاز به چه مطالب خاصی در صفحاتتون دارید احتیاج به مطالعه داره. سعی نکنید با یک سئوی سیاه به رتبه های شماره یک برسید. بزارین محتوای پربار و درخور و شایسته تجارت شما این کار رو انجام بده. بهتون توصیه می کنم توی این راه به عکس العمل های گوگل احترام بزارین.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

مقالات سئو , , , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *