بلاگ

اردیبهشت ۶, ۱۳۹۴

سئو و پزشکی

سئو و پزشکی

     برای هر کدوم از ما بارها و بارها پیش اومده که کارمون به دکتر و بعد از اون تهیه دارو و … بیفته. خیلی از این موارد ندونستن منبع تهیه دارو ما رو سردرگم کرده و شاید ساعت ها و بلکه روزها به دنبال داروخونه و مرکزی بودیم که این دارو رو در اختیار ما قرار بده و در نهایت وقت و انرژی خیلی زیادی از ما گرفته شده. به هر حال قرار بود اطلاعات توسط یک سامانه دولتی در اختیار مردم قرار داده بشه و حتی در کنار اون تصمیم بر این بود که یه مشاوره دارویی به بیماران داده بشه.
این طرح اجرا شد اما نمیشه گفت که صد در صد موفق بود. شاید اگه تمامی داروخونه های تهران و ایران هر کدوم سایت شخصی خودشون رو داشتند و این سایت بر اساس موجودی روزانه آپدیت می شد دیگه مشکل مراجعه حضوری به چند داروخونه خیلی کم می شد و همه میتونستن با یه جستجو نام دارو و سئو پذیر بودن صفحات سایت داروخونه ها به منبع مورد نظر جهت تهیه داروی مورد نیاز دسترسی پیدا کنن. شاید وزارت بهداشت در این میون بتونه نقش کلیدی رو بازی کنه و اونم این که با برپایی یک دیتا سنتر و ایجاد یک دیتای مرکزی تمامی موجودی و فروش دارو خونه ها رو از طریق یه برنامه تحت وب متمرکز کنه و اون برنامه هم اطلاعات رو به صورت لحظه ای بر روی سایت داروخونه ها بارگزاری کرده و در نهایت با یک سئو بر روی صفحات و نام دارو بشه اطلاعات واقعی رو به دست بیماران رسوند. اینطوری شاید جلوی خیلی از حاشیه های فروش غیر قانونی دارو هم کم بشه و کنترل بازار دارو و توسط دولت راحت هم بشه. به هر حال امید ما هم به این قضیه هست که با مجهز شدن همه مراکز به سایت های به روز و کاربردی بشه خدمات بهتری رو به مردم داد و روز به روز سطح کیفی خدمات رو در کشور عزیزمون ایران بالا برود.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

مقالات سئو , , , , , , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *