طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت املاک طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

     مشاورین املاک مثل سایر صنف‌ها از طریق طراحی سایت املاک میتوانند اطلاعات مربوطه را به متقاضیان ملک ارائه دهند. از طرفی وجود یک وب سایت املاک که قابلیت جست‌وجو حرفه ای را داشته باشه و اطلاعات کاملی را در بر بگیرد برای متقاضیان ملک بسیار مطلوب است. اطلاعات میتواند مشخصات ملک، موقعیت ملک در نقشه گوگل، تعدادی تصویر و … باشد.

گروه فنی سئوروید با طراحی و بهینه سازی سایت املاک شما را در این امر یاری می‌کند. وجود بخشی جست وجو برای مشتریان با رعایت قوانین سه کلیک (کاربر هر وب سایت با سه کلیک به هدف خود برسد) پیشنهاد ما می‌باشد.

هر چه زودتر تماس بگیرید تا شما در صنف خود پیشرو باشید.

     تعرفه طراحی سایت املاک بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری گروه فنی سئوروید بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین گروه فنی سئوروید نوشته می شود.

پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.

طراحی سایت املاک ، طراحی وبسایت املاک