طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شرکتی                1

طراحی سایت شرکتی

     با افزایش روز افزون حجم استفاده از اینترنت در کشور عزیزمان و وجود این بستر در تلفن های همراه، امروزه شرکت ها بخش اعظمی از فعالیت خود را در بستر اینترنت انجام می‌دهند. بنابراین هر شرکت نیازمند یک وبسایت اینترنتی می‌باشد که در آن بتواند محصولات یا خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته ارائه داده و همچنین با توجه به نوع محصول و یا خدمات آن شرکت می‌توان فروشگاهی آنلاین نیز در این وبسایت داشته باشد. یکی دیگر از موارد مطرح برای یک سایت شرکتی گالری تصاویر است که باعث برقراری ارتباط بسیار قوی تر مشتری با شرکت خواهد شد. همچنین بخش ارتباطی بین کاربر و شرکت نیز در این بستر وجود دارد که یکی از نقاط قوت وبسایت‌های شرکتی می‌باشد.

     طراحی سایت شرکتی از جمله فعالیت های گروه فنی سئوروید می‌باشد که در چند سال اخیر با نمونه کارهای فراوان خود توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. گروه فنی سئوروید با فعالیت در زمینه برندینگ برای شرکت ها فعالیت خود را آغاز کرده است.

     وجود یک سایت با امنیت، پر سرعت، شکیل و زیبا برای یک شرکت یکی از الزامات برندینگ می‌باشد.

     امنیت، سرعت بالای بارگذاری، قابلیت بهینه سازی سایت برای کلمات کلیدی در موتورهای جستجو، گرافیک بالا و چشم گیر و رسپانسیو (واکنشگرا با دستگاه های مختلف) بودن از جمله ویژگی های طراحی سایت شرکتی در گروه فنی سئوروید می باشد. البته این موارد تنها برخی از ویژگی های یک سایت شرکتی می‌باشد.

     تعرفه طراحی سایت شرکتی بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری گروه فنی سئوروید بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین گروه فنی سئوروید نوشته می شود.

     پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.

 

 

طراحی سایت شرکتی ارزان، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت برای شرکت، تعرفه طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت برای شرکت.