ط

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

     یکی از فعالیت های گروه فنی سئوروید طراحی سایت فروشگاهی می‌باشد. وجود یک فروشگاه آنلاین که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به روی مشتریان خود باز است یک پیشنهاد بسیار عالی برای همه شما می باشد.

     ارتباط فروشگاه آنلاین شما با حساب بانکی، طراحی بهینه فروشگاه اینترنتی برای دیده شدن در موتورهای جستجو، دسته بندی حرفه ای محصولات در طراحی فروشگاه اینترنتی، قرار دادن تصاویر مناسب و در صورت نیاز حضور در محل و عکس برداری هدفمند از محصولات برای فروشگاه اینترنتی، قابلیت پرداخت برای کاربران از طریق تمام درگاه های بانکی، قابلیت مقایسه محصولات، بخش پیشنهاد ویژه روز و … از جمله امکاناتی است که برای یک فروشگاه اینترنتی توسط گروه فنی سئوروید درنظر گرفته شده است. حتی این فروشگاه می‌تواند برای دانلود یک محصول دیجیتالی باشد که کاربر به ازای مبلغی بتواند یک لینک دانلود را دریافت نماید و محصول مورد نظر خود را پرداخت کند. این محصول دیجیتال می‌تواند یک کتاب، فیلم، موسیقی و … باشد.

     یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی یک سایت فروشگاهی بسیار مهم است بخش حمل نقل محصولات آن می باشد. شما به عنوان فروشنده می توانید با معیار های مختلف از قبیل سایز یا وزن محصول برای حمل و نقل هر محصول تا رسیدن به دست مشتری قیمتی را تعیین تا در هنگام پرداخت اعمال شود و مشتری بتواند هزینه ارسال محصولات را نیز پرداخت کند. در این حالت دیگر برای بخش ارسال محصول نیازی به ارتباط دیگر با مشتری نیست و تنها با داشتن آدرس از روش های مورد نظر محصول ارسال می گردد.

     همچنین امکانات و ماژول های بیشتری در این زمینه می‌توان به شما پیشنهاد داد که در طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر اعمال گردد.

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری گروه فنی سئوروید بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین گروه فنی سئوروید نوشته می شود.

پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.

 

طراحی سایت فروشگاهی ارزان، طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت برای فروش محصول، تعرفه طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت برای فروشگاه ، طراحی سایت برای محصولات ، طراحی سایت با قابلیت پرداخت آنلاین ، طراحی سایت با درگاه اینترنتی ، طراحی سایت با قابلیت فروش آنلاین ، طراحی سایت با قابلیت فروش با درگاه بانکی ، طراحی سایت فروشگاه ارزان ، طراحی سایت فروشگاهی با درگاه بانکی، طراحی سایت فروشگاهی با ووردپرس، طراحی سایت فروشگاهی با جوملا،طراحی سایت فروشگاهی