طراحی سایت پزشکی طراحی سایت پزشکی طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

     پزشکان، متخصصان و جراحان نیز مانند تمام اقشار دیگر درگیر اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. طراحی یک سایت پزشکی برای تمام پزشکان برای سهولت دسترسی بیماران به اطلاعات پزشکان از قبیل اطلاعات تماس و یا اطلاعات پزشکی قبل ، در حین و بعد از درمان پیشنهادی مناسب می باشد.

     طراحی سایت پزشکی می تواند خیلی گسترده تر از یک پرتال ساده باشد. بیماران می توانند در این سایت عضو شوند و با پزشک خود به سادگی در ارتباط باشند از طرفی پزشکان تا جایی که ممکن است می توانند خدمات خود را به صورت غیر حضوری و با پرسش و پاسخ و حتی در پنل مستقیم پاسخ داده و ویزیت غیر حضوری را راه اندازی کنند.

     با طراحی سایت پزشکی حتی می توان مراحلی که نیاز به حضور بیمار نیست مانند نشان دادن پاسخ آزمایشات را پیش برد. گروه فنی سئوروید با ۴ سال سابقه در زمینه طراحی سایت، طراحی سایت پزشکی را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است.

    تعرفه طراحی سایت پزشکی بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری گروه فنی سئوروید بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین گروه فنی سئوروید نوشته می شود.

     پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.