طراحی سایت در تهران

گروه فنی سئوروید از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی صفحات وب، برندینگ و برنامه نویسی اندروید و IOS و دیگر زمینه های نرم افزاری آغاز کرده است از جمله فعالیت های این گروه طراحی سایت در تهران می باشد، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت تهران

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی دیگر از فعالیت های گروه فنی سئوروید می باشد. در این بخش تعرفه طراحی سایت شرکتی، نحوه استعالام گیری برای طراحی سایت شرکتی و موارد مطرح شده در این خصوص را مشاهده خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت بیمه

امروزه تعداد نمایندگان شرکت های معتبر بیمه روز به روز در حال رشد می‌باشد. هر کدام از شرکت های بیمه دارای یک وبسایت می باشند، که حاوی اطلاعات بسیار غنی در زمینه های مختلف بیمه است.

طراحی سایت شرکت بیمه

طراحی سایت فروشگاهی

یکی از فعالیت های گروه فنی سئوروید طراحی سایت فروشگاهی می‌باشد. وجود یک فروشگاه آنلاین که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته به روی مشتریان خود باز است یک پیشنهاد بسیار عالی برای همه شما می باشد.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت صنعتی

این روزها روش های مختلفی برای ارائه محصولات و خدمات صنعتی وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از بستر اینترنت می باشد. وجود یک وب سایت بهینه و به روز برای هر کارگاه و یا کارخانه صنعتی از الزامات این تجارت میباشد.

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت آژانس املاک

    مشاورین املاک مثل سایر صنف‌ها از طریق طراحی سایت املاک میتوانند اطلاعات مربوطه را به متقاضیان ملک ارائه دهند. از طرفی وجود یک وب سایت املاک که قابلیت جست‌وجو حرفه ای را داشته باشه و اطلاعات کاملی را در بر بگیرد برای متقاضیان ملک بسیار مطلوب است.

طراحی سایت املاک

طراحی سایت شخصی

همه ما میتوانیم یک دامنه و در واقع یک وب سایت به نام خود داشته باشیم طراحی سایت شخصی یکی از امکاناتی است که هر فرد در آن میتواند رزومه خود را نوشته و در اختیار عموم قرارداد.

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت پزشکی

    پزشکان، متخصصان و جراحان نیز مانند تمام اقشار دیگر درگیر اینترنت و شبکه های اجتماعی هستند. طراحی یک سایت پزشکی برای تمام پزشکان برای سهولت دسترسی بیماران به اطلاعات پزشکان از قبیل اطلاعات تماس و یا اطلاعات پزشکی قبل ، در حین و بعد از درمان پیشنهادی مناسب می باشد.

طراحی سایت پزشکی