web  طراحی قالب اختصاصی برای سایت web2

طراحی قالب اختصاصی برای سایت

      قصد ایجاد هر نوع سایتی را که دارید، اعم طراحی سایت فروشگاهی ، سایت شرکتی ،  آژانس مسافرتی ، شخصی ، پزشکی ، موزیک ، صنعتی، آموزشی ،علمی ،خبری،  معماری، دکوراسیون داخلی ،  املاک ، تبلیغاتی ،  شرکت بیمه و…

     میتوانید یک قالب اختصاصی و ویژه خودتان را داشته باشید. قالبی که مخصوص خودتان است و کاملا طبق سلیقه شخصی شما طراحی می گردد. برای این کار کافی است هنگام مشاوره درخواست خود را اعلام کنید. مثلا مشخص کنید که چه نوع قالبی (شخصی و اختصاصی خودتان) مد نظرتان است. تیم گرافیک گروه فنی سئوروید قالب را مطابق سلیقه شما طراحی کرده و سپس کد نویسی خواهد شد.

     قالب های اختصاصی سایت پیکسل به پیکسل مورد نظر شما طراحی خواهد شد، تمام المان‌ها به سلیقه شما خواهد بود و کد رنگ های آن به سلیقه شما   می‌باشد. این قالب قابلیت قرار دادن هر گونه تصویر با هر نوعی را در خود دارد و شما نیز می‌توانید مختص کار خود و با توجه به هویت سازمانی خود این قالب را طراحی کنید. طراحی سایت شما در این حالت کاملا اختصاصی بوده و در هیچ جای دیگر سایتی شبیه به سایت شما دیده نخواهد شد.

      تعرفه طراحی قالب اختصاصی بستگی به امکانات مورد نظر شما متغییر است. روال کاری گروه فنی سئوروید بدین صورت است که پس از تماس اولیه مشتری، نیازمندی‌ها تحلیل می‌شود و توسط متدولوژی های روز دنیا در مهندسی نرم افزار طرحی در فاز اول پروژه توسط متخصصین گروه فنی سئوروید نوشته می شود.

     پس از آن طی یک جلسه حضوری این طرح برای مشتری به صورت شفاهی و به وضوح ارائه خواهد شد، که در صورت توافق و رضایت وی به قرارداد منجر خواهد شد. این تعرفه بر اساس نیازمندی های مشتری و میزان پیشرفته بودن کار متغییر است، اما ما سعی داریم حداکثر امکانات را با توجه به بودجه شما در اختیارتان قرار دهیم.