بلاگ

اردیبهشت ۲, ۱۳۹۴

نرم افزارهای گرافیکی

کدوم دسته از نرم افزار های گرافیکی میتونه برای تدوین گرافیک سایت مفید تر باشه ؟

     امروزه کمتر کسی هستش که با اسم نرم افزار فتوشاپ غریبه و نا آشنا باشه. نرم افزاری که شاید نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا طرفداران زیادی دارد. افراد بعد از چندین سال متوالی بعد از ارائه این نرم افزار اکنون به محیط آن عادت کرده و تقریبا هر روتوشی را با به واسطه قابلیت های بسیار عالی آن انجام می دهند. خب به هر حال شاید برخی از موارد کاری را بتوان با نرم افزارهای گرافیکی دیگر مانند کرل یا ایندیزاین انجام داد، اما آنچه که برای ما اهمیت دارد سرعت در فرآیند کار بازسازی و روتوش تصاویر می باشد.

     یکی از کارهای مهمی که ما در وبلاگ ها و سایت های خود انجام می دهیم قرار دادن لوگو و نوشته های سفارشی بر روی قسمت خاصی از تصاویر انتشار داده شده است که اصطلاحا آن را به عنوان یک امضا فرض می کنیم. فتوشاپ با قابلیت ابزار های بسیار دقیق در انتخاب ناحیه ای خاص از تصویر می تواند در بالاترین سرعت شما را به هدفتان برساند. علاوه بر این موضوع تنوع در کار با انواع فایل های گرافیکی مزیتی بر استفاده این نرم افزار و نرم افزار هایی چون کرل شده است. بنابراین یکی از دلایل انتخاب شدن این نرم افزار ها کار با اکثریت فایل های نقشه بیتی است.

     بعد از تغییرات نهایی بر روی فایل باید حجم فایل گرافیکی مورد بررسی قرار گیرد. بر این موضوع واقف هستیم که حجم بالای فایل گرافیکی با برگزاری سریع صفحات منافات دارد. فتوشاپ علاوه بر امکانات بسیار سهل الوصول برای تغییر اندازه و رزولوشن در هنگام ذخیره سازی برخی از انواع فایل های گرافیکی مانند jpg گزینه هایی جهت تغییر در حجم و کیفیت در اختیار کاربر قرار می دهد. متناسب با نیازی که در رابطه با تغییرات و ایجاد فایل های گرافیکی لازم می باشد فتوشاپ در خدمت شماست. نیازی به یادگیری تمامی امکانات و ابزار موجود ندارید. تجربه گرافیک دیجیتال با فتوشاپ یک دنیای شیرین و جذاب است.

فاضل شجاعی-کارشناس سئو در گروه فنی سئوروید

نرم افزارهای گرافیکی , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *