مرداد ۲۴, ۱۳۹۴

نیازمندی های طراحی سایت شرکتی قسمت دوم

طراحی سایت شرکتی  نیازمندی های طراحی سایت شرکتی قسمت دوم

طراحی سایت شرکتی

اگر قصد طراحی سایت شرکتی را دارید حتما این مقاله را مطالعه فرمایید.

     در مقاله قبلی با همین عنوان در مورد انواع سایت شرکتی و انواع طراحی قالب، برای طراحی یک سایت شرکتی صحبت کردیم. در این مقاله نیز در مورد تهیه هاست و دامنه برای طراحی سایت شرکتی صحبت خواهیم کرد.

      در طراحی سایت شرکتی اولین مرحله پس از تعیین ویژگی ها و عقد قرارداد مبحث هاست و دامنه می‌باشد. هاست همان فضایی است که شما در اینترنت به صورت سالانه و یا ماهانه با پرداخت مبلغی اجاره می‌کنید. هاست می‌تواند در داخل ایران و یا خارج ایران باشد و خود انواع مختلفی دارد، که در آینده در مقاله‌ای انواع آن را مورد بحث قرار خواهیم داد. تمام محتوای سایت شما بر روی این هاست قرار می گیرد و برای کاربران قابل مشاهده است. بنابراین مبحث بسیار مهمی است چون اگر روزی یک هاست مشکلی داشته باشد در آن روز سایت شما هم قابل مشاهده نخواهد بود.

     دامنه هم همان نام وبسایت شما است که در مرورگر تایپ می کنید تا سایتتان را مشاهده نمایید. دامنه نیز شامل انواع مختلفی است که بررسی همه آن ها در این مقاله جایگاهی ندارد. دقت کنید که آدرس دامنه برای سایت شرکتی شما باید منحصر به فرد شرکت شما و همچنین مرتبط به نام شرکت شما باشد. دامنه نیز در ابتدای کار خریداری شده و به صورت سالانه قابل تمدید است.

     نکته‌ای که در اینجا باید در مورد آن صحبت کرد مالکیت هاست و دامنه می‌باشد. که حتما باید به نام صاحب سایت باشد و صاحبان سایت باید این نکته را در نظر داشته باشند که پس از طراحی سایت شرکتی آن ها و هنگام تحویل پروژه باید دسترسی ها و مدیریت هاست و دامنه را از مجری پروژه که به نام خودشان می باشد، تحویل بگیرند.

     دقت فرمایید که تنها نام کاربری و رمز عبور پنل ها مد نظر نیست بلکه مهم ایمیل معتبر خرید دامنه و هاست می باشد. پس از طراحی سایت شرکتی خود از طراح سایت بپرسید که از کدام سایت هاست و دامنه خریداری شده و نام کاربری و رمز عبور حساب کاربری در آن سایت را از ایشان دریافت نمایید. اگر دامنه ای در گذشته ثبت کرده اید. از این سایت می‌تواند مشاهده کنید که ایمیل معتبر دامنه چه ایمیلی است. ایمیل معتبر در واقع صاحب اصلی و مالک دامنه می باشد که دارنده رمز عبور این ایمیل هر اقدامی می‌تواند با دامنه انجام دهد.

    نکته نهایی اینکه با کمی مطالعه در زمینه های مختلف برای طراحی سایت شرکتی می‌توانید از مشکلات آتی جلوگیری کنید. مشکلاتی که ما روزانه در تماس های خود با انواع آن آشنا خواهیم شد.

طراحی سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکتی ارزان , , , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *