شهریور ۷, ۱۳۹۴

نیازمندی های طراحی سایت شرکتی قسمت سوم

طراحی سایت شرکتی نیازمندی های طراحی سایت شرکتی قسمت سوم                1

طراحی سایت شرکتی

     در مقاله اول در مورد انواع طراحی سایت شرکتی در مقاله دوم در مورد تهیه هاست و دامنه برای هاست شرکتی مطالبی را ذکر کردیم. در این مقاله به ادامه این مبحث برای طراحی سایت شرکتی تحت عنوان انواع امکانات مورد نیاز در طراحی سایت شرکتی خواهیم پرداخت.

     یک سایت شرکتی بهینه سایتی است که: کاربر پس از ورود به آن بتواند با قانون معتبر و معروف سه کلیک به هدف خود برسد. اما سوال مورد نظر این است که هدف یک کاربر از ورود به یک سایت شرکتی چیست؟

     کاربر در چندین حالت ممکن است وارد یک سایت شرکتی شود. ما در اینجا دو حالت محتمل تر را در نظر خواهیم گرفت: ۱- از جستجوی اینترنتی ۲- با تایپ آدرس دامنه که از روی کارت ویزیت و یا یک کاتالوگ و یا… دیده است.

     در حالت اول کاربر یک کلمه خاص که محصول و یا خدمات مورد نظر است در نظر گرفته و پس از ورود به موتورهای جستجو این عبارت را تایپ می کند و وارد صفحات وب سایت ما خواهد شد. اگر بهینه سازی و مدیریت سئو بدین صورت انجام گرفته باشد که با آن کلمه کلیدی وارد صفحه اصلی سایت شود که با حالت دوم تفاوتی ندارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. اما اگر به یکی از صفحه های درونی سایت برسد. توضیحات دقیق مورد نظر خود را در مورد آن محصول و یا خدمات خواهد دید. لذا کافیست شماره تلفن را نیز در هدر یا فوتر سایت مشاهده کند و یا در منو سایت گزینه تماس با ما را ببیند، بر روی آن کلیک کرده و با شما تماس بگیرد. در این حالت وجود محصولات مشابه در محلی مانند ساید بار که مشتری را متوجه حیطه کلی فعالیت ما کند هم ایده جالبی می باشد که در ما در اغلب طراحی های سایت شرکتی خود این موضوع را به کار برده ایم.

      در حالت دوم یعنی زمانی که یک کاربر (حال به هر طریقی) وارد صفحه اول سایت شده است و میخواهد از خدمات شما مطلع شود، سایت باید به گونه ای باشد که کاربر در منو اصلی سایت آن خدمات یا محصولات را به سادگی پیدا کند یا المانی در صفحه اصلی او را به هدف خود نزدیک کنید.

      بنابراین نتیجه ای که میتوان گرفت این است که: مهمترین امکان در طراحی یک سایت شرکتی کاربر پسند بودن آن است . ما باید قبل از گیج شدن و رفتن یک کاربر از سایتمان او را به مشتری خود تبدیل کنیم.

طراحی سایت, طراحی سایت شرکتی, طراحی سایت شرکتی ارزان , , , ,
درباره ما گروه فنی سئوروید

در یک تعامل سازنده موفق به تشکیل یک گروه کاری شده‌ایم که برآیند آن رضایت مشتریان عزیزمان است. فعالیت در گروه ما فقط در یک راستا صورت می گیرد و آن هم حرکت بدون حاشیه به سمت رفع نیازهای اساسی هر مشتری و پرهیز از هزینه‌های اضافی.

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *