فعالیت اصلی گروه

[full_width_color]
[fancy_header type=”2″ subtitle=”فعالیت اصلی گروه”]گروه فنی سئوروید[/fancy_header]
[rnr_carousel animation=”fadeInUp”]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[icon_box icon=”http://fanseo.ir/wp-content/uploads/2014/03/tablet.png” title=”برنامه نویسی اندروید و IOS” icon_type=”image”]

امروزه با رشد روز افزون استفاده از ابزارهایی چون موبایل ها و آنواع تبلت های مجهز به سیستم عامل اندروید و آی او اس بسیاری از کاربران  منتظر این موضوع می باشند تا خدمات مطلوب نرم افزاری و مود در دنیای وب را از طریق برنامه های کاربردی قابل نصب بر روی سیستم های عامل مذکور دریافت نمایند. ما آمادگی کامل را جهت ارائه مشاوره در این زمینه اعلام میداریم.

[/icon_box]
[/one_third]
[/rnr_carousel_item]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[icon_box icon=”http://fanseo.ir/wp-content/uploads/2014/03/seoooo.png” title=”بهینه سازی و سئو” icon_type=”image”]

بهینه سازی و سئو

یکی از موارد بسیار مهم در مبحث سئو دیده شدن در نتایج موتورهای جستجو بر اساس کلمات کلیدی است. طیف کلمات کلیدی از آنچه که در نگاه اول مشخص می‌شود بسیار وسیع تر و تخصصی تر می‌باشد.

[/icon_box]
[/one_third]
[/rnr_carousel_item]
[rnr_carousel_item]
[one_third]
[icon_box icon=”http://managementscience.biz/wp-content/uploads/2014/10/wordpress-icon-white.png” title=”طراحی سایت” icon_type=”image”]

امروزه همه‌ی فعالین در عرصه صنعت و خدمات به دنبال کاهش هزینه‌های خود می‌باشند با نگاهی درست و دقیق به جامعه‌ی استفاده کننده از بستر اینترنت، حتما تاکنون به این مهم دست یافته‌اید که حتی یک مغازه بسیار کوچک نیز می‌تواند بخشی از فعالیت‌ها و تراکنش های خود را در بستر اینترنت و یک سایت اختصاصی انجام دهد.

[/icon_box]
[/one_third]

[/rnr_carousel_item]
[/rnr_carousel]
[/full_width_color]

[space]
[center]